EXIT TOYS Zahradní Cedrový Domeček Exit Loft 150 Modrý

EXIT TOYS Zahradní cedrový domeček Exit Loft 150 modrý

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: SPORT
Dodavatel:EXIT TOYS
Cena:17888,00 Kč
EXIT TOYS Zahradní cedrový domeček Exit Loft 150 modrý 4,75 (95%) 24 hodnocení

Vlastní domeček na hraní by chtělo každé dítě. Nějaké super místo na hraní společně se svými sourozenci, nebo kamarády? EXIT Loft 150 je právě takový domeček.

Střecha je vodotěsná, je vevnitř vždy sucho. S vesele zbarvenými okny je tento nápaditý dětský domeček snem. Domečky jsou ze suchého cedrového dřeva. Je to zvláštní dřevina, protože již od přírody odolává povětrnostním vlivům, vlhkosti a také trouchnivění. Cedrové dřevo není ošetřeno nezdravými chemikáliemi, jako je to často u např. borovicového nebo smrkového dřeva. Cedrové dřevo je také šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro děti.

Stavební prvky jsou již nabarveny vodoodpudivým mořidlem. Domečky odpovídají aktuelním bezpečnostním požadavkům (EN-71), a tak je zajištěno bezpečné potěšení ze hry. Navíc tato dřevina není ošetřena nezdravými chemikáliemi a má tu příjemnou vlastnost, že se nerozpadá. Domečky jsou sestaveny z předmontovaných stavebních prvků, dokonce i okna a dveře jsou předmontovaná. Tedy opravdový předvyrobený systém. Stavební prvky jsou pro Vás již předvrtané, a tak je domeček možné v mžiku sestavit.

Domečky se montojí dle podrobných návodů. Součástí jsou šrouby a veškeré doplňky potřebné k montáži.Montáž je velmi jednoduchá, protože domeček je montovaný s velkých sesazených dílů, střecha, bočnice apod.. Domečky nádherně voní, i dlouho po montáži na zahradě. Cedrové dřevo je vysoce kvalitní voňavé dřevo s velkou tolerancí k výkyvům teplot. Umístěte na suché, rovné místo, aby dřevo nehnilo a domeček mohl rovně stát.





Vybavení pro: Dřevěné domečky V sekci hraČky na ven| sport | domečky a stany je možné objevit exit toys zahradní cedrový domeček exit loft 150 modrý!
© 2021 Kontakt